Házi vízmű öntvény házzal HWG 55 / 42 - 800 22 l tartály 800 W 3.300 l / h
Cikkszám 4836243Termékleírás
Cikkszám 4836243
HWG 55/42-800 házi vízmű. Nagyon halk, rozsdamentes és sokrétűen felhasználható házi vízmű öntvény házzal és 22 literes acél tartállyal, gondozásmentes kondenzátor motorral, túlmelegedés elleni védelemmel. Ideális önműködő háztartási vízellátáshoz ipari vízből és ciszternákból, valamint automatikus öntözéshez és esővíz-felhasználáshoz. Teljesítmény: 800 W. Emelési magasság: max. 42 m / 4.2 bar. Vízhozam: max. 3300 l/h. Szívási mélység 9 m. Folyadék hőmérséklete max. 35 C fok. Öntvény szivattyúházzal. 1,5 m H05RN-F kábel.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 800 W |
| Maximális vízszállítás: | 3 300 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 42 m |
| Maximális nyomás: | 4,2 bar |
| Típus: | Házi vízművek |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,9 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 48,5 cm |
| Mélység: | 29,0 cm |













