Házi vízmű VB25 / 1300B
Cikkszám 3335577Termékleírás
Cikkszám 3335577
Az Elpumps vízellátó berendezések kiválóan alkalmasak tiszta víz szivattyúzására, állandó nyomás fenntartása mellett. A berendezések 24 literes tartállyal és automatikus vezérlő rendszerrel vannak felszerelve. Max.folyadékszállítás: 90 l/perc, max emelési magasság: 47 m, max. szívómélység: 9 m. A tengely korrózióálló acél. Tömítése axiál tömítés. A lapátkerék anyaga inox. A termék súlya: 20 kg.
A gyártó adatai
Elpumps Ltd.
Szatmári utca 21
4900 Fehérgyarmat
szervis@elpumps.hu
5999881825398
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátó |
| Teljesítmény: | 1 300 W |
| Maximális emelési magasság: | 47 m |
| Maximális nyomás: | 4,7 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 9 m |
| Típus: | Házi vízművek |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,4 kg |
| Magasság: | 57,8 cm |
| Szélesség: | 52,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |





