HWW 4600 / E házi vízmű 1100 W
Cikkszám 4165163Termékleírás
Cikkszám 4165163
A HWW 4600/E házi vízmű a ház és a kert környezetbarát vízellátásához alkalmazható. A szivattyú lehetővé teszi, hogy háztartási vizet szállítson ciszternákból, kutakból vagy víztartályokból, amelyekben például az esővizet gyűjtötte össze. A házi vízmű mind a kert öntözéséhez, mind a WC-k vagy mosógépek vízzel való ellátásához használható. Így spórolhat az értékes ivóvízzel. 1100 wattos teljesítményével és max. 4,5 bar üzemi nyomásával a szivattyú megfelelő teljesítménnyel rendelkezik a nagyobb kertekhez vagy többszintes épületekhez is. A kerti szivattyúkkal ellentétben a házi vízmű vízigény esetén automatikusan bekapcsol, majd a vízvételezés végén magától kikapcsol. Jelentős, max. 8 méteres felszívási magasság célozható meg vele. A szivattyú max. szállítóteljesítménye 4600 l/h (0,00128 m3/s), maximális emelőmagassága 45 m. Hosszú élettartamú szivattyú strapabíró acél tartállyalA lehetőleg nagy mennyiségű vízszállítás érdekében 19 mm (3/4") átmérőjű kerti tömlő vagy vízvezeték használatát javasoljuk. A felszívás oldalán integrált visszacsapó szeleppel rendelkező, legalább 19 mm (3/4") átmérőjű szívótömlő használata szükséges. Integrált visszacsapó szeleppel rendelkező, 25 mm (1") átmérőjű szívótömlő használatát javasoljuk. A házi vízművön a szívó- és leágazó vezetékhez 30,3 mm (G1) átmérőjű belső menetes csatlakozók találhatók. A szivattyú a fröccsenő víztől védett be-/kikapcsolóval külön is kezelhető. Az integrált vízleeresztő csavarral egyszerű és gyors ürítés végezhető. A erőse szivattyúfej anyaga rozsdamentes acél. Az acél tartály térfogata 20 l, és vízvételezés esetén azonnal teljes nyomású vízáramot biztosít. A szállítónyomás gyors ellenőrzéséhez egy manométer található a tartályban. A belső gumimembránok védelme érdekében a tartály mindig 1,5 bar nyomással legyen feltöltve. Egy előszűrő védi a szivattyút a szennyeződésektől, és ezzel megnöveli élettartamát. A szűrő külön vásárolható meg.
Megjegyzés: A szivattyú minden egyes használata előtt győződjön meg arról, hogy a teljes szivattyú és szívótömlő tele van töltve vízzel. Ezáltal megelőzhetők a szárazon futás által okozott károk, amelyek túl kevés betöltött víz vagy levegő beszívása esetén keletkeznek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871186617
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátás & öntözés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1 mm |
| Teljesítmény: | 1 100 W |
| Maximális vízszállítás: | 4 600 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 45 m |
| Maximális nyomás: | 4,5 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Szivattyú hajtómű: | Jet |
| Súly: | 10,8 kg |
| Típus: | Házi vízművek |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,8 kg |
| Magasság: | 53,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 49,0 cm |













