Kerti merülő szivattyú EKS-550PW
Cikkszám 4768685Termékleírás
Cikkszám 4768685
Az EKS-550PW egy 550 W-os motorral és műszaki műanyag házzal felszerelt kerti merülő szivattyú, mely megbízható megoldást kínál tiszta víz mellett még szennyezőanyagot vagy lebegő részecskéket tartalmazó víz szállítására is. Fő felhasználási területe: ásott kutak. Max. emelési magasság: 8 m. Max. térfogatáram: 13,5 m3 / h. Max. merülési mélység: 7 m. Max. szilárd részecske átmérő: 35 mm. 2in1 funkcióval ellátott.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999887922145
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Esővízgyűjtők |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 35 mm |
| Teljesítmény: | 550 W |
| Maximális vízszállítás: | 13 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 8 m |
| Maximális nyomás: | 0,8 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 5 kg |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
| Magasság: | 37,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |







