Kerti szivattyú 6000 l
Cikkszám 5175708Termékleírás
Cikkszám 5175708
A 6000 l-es kerti szivattyúval kertjét gyönyörűvé varázsolhatja. Ez a sokoldalú szivattyú ideális növények öntözésére és esőztető berendezések üzemeltetésére. Óránként 6000 literes maximális szállítási mennyiségével és lenyűgöző, akár 44 méteres emelőmagasságával megbízhatóan és hatékonyan végzi feladatát.
Hatékony teljesítmény és hosszú élettartam
A nagy teljesítményű, 900 wattos motorral felszerelt kerti szivattyú 4,4 bar nyomásra képes, így egyenletes vízelosztást biztosít. A beépített előszűrő megvédi a szivattyút a szennyeződésektől, és jelentősen meghosszabbítja élettartamát. A 8 méteres maximális önfelszívó-magasság nagyfokú rugalmasságot biztosít a használat során.
Praktikus részletek
A szivattyú 1 méteres tápkábellel és 30,3 mm-es (G 1) csatlakozómenettel rendelkezik. A robusztus szűrőrendszernek és a masszív kialakításnak köszönhetően még intenzív használat esetén is megbízható marad. ,
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873097447
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátó |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1 mm |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Maximális vízszállítás: | 6 000 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 44 m |
| Maximális nyomás: | 4,4 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
| Csatlakozómenet: | G 1 |
| Feszültség: | 230 V |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolás nélkül |
| Nyomáslekapcsolás: | Nyomásleállítás nélkül |
| Filter: | Integrált szűrővel |
| Kábelhossz (m): | 1 m |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkció nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,8 kg |
| Magasság: | 30,5 cm |
| Szélesség: | 47,5 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |













