Kerti szivattyú műanyag Tip Steinberg GPK 55 / 42 - 800S 800 W 3.500 l / h
Cikkszám 4836235Termékleírás
Cikkszám 4836235
Steinberg GPK 55/42-800S. Könnyű, mobil és rugalmasan üzembe helyezhető kerti szivattyú ütésálló műanyag házzal, kapcsológombbal, Gondozásmentes kondenzátormotorral túlmelegedés elleni védelemmel, kerámia/ karbon tömítőgyűrűvel, acél motortengellyel, NORYL-hidraulika, tiszta víz szállítására 2 esőztetővel.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Tiszta víz |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Maximális vízszállítás: | 3 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 38 m |
| Típus: | Házi vízművek |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,5 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 37,0 cm |
| Mélység: | 23,0 cm |






