Mélykúti szivattyú
Cikkszám 3900743Termékleírás
Cikkszám 3900743
Max. vízszállítás: 1080 l / óra. Max. szállítási magasság: 60 m. Merülési mélység: 5 m. 280 W.
A gyártó adatai
GRAN-EXPORT KFT.
Madár utca 2
04002 DEBRECEN
gran-export@vivamail.hu
5999546710922
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 280 W |
| Súly: | 4 kg |
| Típus: | Mélykút szivattyú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,00 kg |
| Magasság: | 27,5 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |



