Merülő szivattyú VMP280 / 20m
Cikkszám 4768677Termékleírás
Cikkszám 4768677
A VMP280 egy 280 W-os motorral szerelt membrán szivattyú, melynek fő felhasználási területe tiszta (szennyeződésektől mentes) víz szivattyúzása ásott kutakból, tartályokból és hordókból, kerti tavakból.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999887922800
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Esővízgyűjtők |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 0,5 mm |
| Teljesítmény: | 280 W |
| Maximális vízszállítás: | 900 l/h |
| Maximális nyomás: | 6,5 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 25 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 5 kg |
| Típus: | Esőszivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,00 kg |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |





