ProLine mélykúti csőszivattyú BP10
Cikkszám 4883708Termékleírás
Cikkszám 4883708
Az Elpumps BP mélykúti csőszivattyú max. 40 gr / m3 homoktartalommal, nemcsak magáncélú, de kisebb ipari szivattyúzások elvégzésére egyaránt alkalmas. A szivattyúk használható ásott kutak vizének felszínre történő emelésére, kertek, zöldterületek árasztásos vagy szórófejes öntözésére. Megbízható minőségű, jól kezelhető. A 4 "-os szivattyúhoz 20 m-es kábel tartozik.
A szivattyú teljesítménye: 1400 W.
A gyártó adatai
Elpumps Ltd.
Szatmári utca 21
4900 Fehérgyarmat
szervis@elpumps.hu
5999881825930
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Szökőkutak |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Maximális emelési magasság: | 60 m |
| Maximális nyomás: | 6 bar |
| Típus: | Mélykút szivattyú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,0 kg |
| Magasság: | 104,8 cm |
| Szélesség: | 22,3 cm |
| Mélység: | 16,8 cm |





