Stanley Csőszivattyú 1000 W inox
Cikkszám 4891412Termékleírás
Cikkszám 4891412
Stanley SXUP1000XWE Inox csőszivattyú tiszta vízhez.
A merülő csőszivattyú ideális ivóvízellátást biztosít keskeny csővű fúrt kutakból. Nem igények külön vezérlést.
Általános jellemzők:
Rozsdamentes acél ház.
10 cm külső átmérő.
Max. beszívható szemcse méret: 1,5 mm.
Maradék vízszint: 70 mm.
Műszaki adatok:
Motor teljesítménye: 1100 W
Max. merülési mélység: 16 m
Max. nyomómagasság: 55 m
Max. vízszállítás: 5200 l/h
Üzemi nyomás: 5,5 bar
Bemenő víz max. hőmérséklete: 35 °C
Tömlőcsatlakozás: 1 coll-5/4 coll-1,5 coll
Vízállóság: IPX8
Kábelhossz: 20 m
Nettó súly: 11,5 kg
A gyártó adatai
ANNOVI REVERBERI S.P.A.
via M.L. King 3 3
41122 Modena
amministrazione@annovireverberi.it
8016287517713
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátás & öntözés |
| Teljesítmény: | 1 000 W |
| Maximális vízszállítás: | 5 200 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 55 m |
| Maximális nyomás: | 5,5 bar |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 16 m |
| Súly: | 11 kg |
| Típus: | Mélykút szivattyú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,4 kg |
| Magasság: | 75,0 cm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 17,5 cm |







