Stanley Házi vízmű előszűrővel SXGP900XFBE
Cikkszám 5024369Termékleírás
Cikkszám 5024369
Stanley Házi vízmű előszűrővel, 900W INOX, 24 literes tartály.
Folyamatos vízellátás biztosítása.
Teljesítmény: 900W
Maximális vízszállítás: 3300 l/h
Maximális nyomómagasság: 42m
Motorvédelem: IPX4
Maximális szívási magasság: 8m
Kábel hossz: 1m
Nettó súly: 15,3 kg
A gyártó adatai
Globalbrands CEE Kft.
Puskas Tivadar ut 1
2040 Buda rs
dora.berenyi@globalbrandscee.com
8016287517737
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1 mm |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Maximális vízszállítás: | 3 300 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 42 m |
| Maximális nyomás: | 3 bar |
| Típus: | Házi vízművek |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,7 kg |
| Magasság: | 61,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 32,5 cm |





