Stanley Kerti szivattyú SXGP1300XFE
Cikkszám 5024377Termékleírás
Cikkszám 5024377
Stanley Kerti szivattyú előszűrővel 1300W INOX. Ez a Stanley kerti szivattyú ideális víz felszívásához. A szivattyú fogantyúval, beépített vízszűrővel és vízálló be-/kikapcsolóval rendelkezik. 1300 W teljesítményével akár 4500 l/h (0,00125 m³/s) teljesítményt is képes szivattyúzni 50 m-es maximális emelőmagasságig.
A gyártó adatai
ANNOVI REVERBERI S.P.A.
via M.L. King 3 3
41122 Modena
amministrazione@annovireverberi.it
8016287517744
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1 mm |
| Teljesítmény: | 1 300 W |
| Maximális vízszállítás: | 4 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 50 m |
| Maximális nyomás: | 5 bar |
| Súly: | 11,3 kg |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,3 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 46,0 cm |
| Mélység: | 26,5 cm |





