Stanley Merülő szivattyú SXUP1100XDE
Cikkszám 5024393Termékleírás
Cikkszám 5024393
Stanley Merülő szivattyú 1100W INOX.
Koszos víz szivattyúzására.
Teljesítmény: 1100W
Maximális vízszállítás:16.500l/h
Maximális víz hőmérséklet: 35°C
Motorvédelem: IPX8
Maximális merülési mélység: 7m
Maximális nyomómagasság:10,5m
Maximális szemcse méret: 35mm
Kábelhossz: 10m
Nettó súly: 7kg
A gyártó adatai
ANNOVI REVERBERI S.P.A.
via M.L. King 3 3
41122 Modena
amministrazione@annovireverberi.it
8016287517690
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Dirty water |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 35 mm |
| Teljesítmény: | 1 100 W |
| Maximális vízszállítás: | 16 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 10 m |
| Maximális nyomás: | 1,1 bar |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,3 kg |
| Magasság: | 42,0 cm |
| Szélesség: | 24,5 cm |
| Mélység: | 19,0 cm |





