Szennyvíz - búvárszivattyú 1100 W
Cikkszám 4303954Termékleírás
Cikkszám 4303954
A búvárszivattyú szennyvíz szállítására alkalmas, például elárasztott pincékből csőtörés után, vagy a kertben, az úszómedencéből vagy a tóból történő vízkiszivattyúzáshoz. Teljesítménye 1100 W, max. 0,9 bar nyomás esetén. Maximális felszívási magassága 7 m. A 9 méteres maximális emelőmagasság esetén a kapacitás 19 500 l/h. A ház anyaga rozsdamentes acél és műanyag, ennek köszönhetően hosszú élettartammal rendelkezik. A túlmelegedés elleni védelem egy hővédő kapcsoló révén automatikusan lekapcsolja a motort, ha túlmelegszik. Az univerzális csatlakozó különféle tömlőkhöz alkalmas.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121071017,4007876470490
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Víztelenítés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 35 mm |
| Teljesítmény: | 1 100 W |
| Maximális vízszállítás: | 19 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 9 m |
| Maximális nyomás: | 0,9 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 7 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,90 kg |
| Magasság: | 36,5 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |






