Szennyvíz szivattyú Drain 9500 Easy
Cikkszám 4904009Termékleírás
Cikkszám 4904009
Drain 9500 Easy kombinált búvárszivattyú tiszta és szennyezett vízhez Az állítható szivattyúláb a Drain 9500 Easy-t alkalmassá teszi tiszta és szennyezett vízhez egyaránt. A szennyvíz funkció akkor használatos, ha a szennyezett vizet el kell szivattyúzni, pl. árvíz után. A Drain 9500 Easy nagy szívónyílásának köszönhetően könnyedén kezeli az akár 25 mm-es szemcseméretű szennyezett vizet is. Az úszókapcsolót két pozícióba lehet beállítani a folyamatos, felügyelt és automatikus működéshez. Automata üzemmódban a szivattyú a minimális vízszint elérése után automatikusan kikapcsol.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718062953
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Víztelenítés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 25 mm |
| Teljesítmény: | 300 W |
| Maximális vízszállítás: | 8 400 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 6 m |
| Maximális nyomás: | 0,6 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 6 m |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 5 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 4 kg |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
| Csatlakozómenet: | G 1 1/4 |
| Feszültség: | 230 V |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolással |
| Folyamatos üzem: | Tartós üzemelésre nem alkalmas |
| Nyomáslekapcsolás: | Nyomásleállítás nélkül |
| Filter: | Szűrő nélkül |
| Kábelhossz (m): | 10 m |
| Szivattyúház anyaga: | Műanyag, Fém |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkció nélkül |
| Ivóvízre alkalmas: | Nem alkalmas ivóvízhez |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,10 kg |
| Magasság: | 31,3 cm |
| Szélesség: | 17,2 cm |
| Mélység: | 21,2 cm |



















