Szivattyú JPV1300B
Cikkszám 3335585Termékleírás
Cikkszám 3335585
Az Elpumps szivattyúk kiválóan alkalmasak tiszta víz szivattyúzására. A tengely korrozióálló acélból készül. A tömítettséget axiál tömítés biztosítja. Max. folyadékszállítás: 90l/perc, max. emelő magasság: 47 m, max. szívómélység: 9m. A szivattyúház öntöttvas. A lapátkerék inoxból készül. A termék súlya: 14 kg.
A gyártó adatai
Elpumps Ltd.
Szatmári utca 21
4900 Fehérgyarmat
szervis@elpumps.hu
5999881825343
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 1 300 W |
| Maximális emelési magasság: | 47 m |
| Maximális nyomás: | 4,7 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 9 m |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,5 kg |
| Magasság: | 30,8 cm |
| Szélesség: | 42,8 cm |
| Mélység: | 20,8 cm |





