Tip Steinberg SDW 400 S - 6 szennyvíz szivattyú műanyag 400 W 7.500 l / h
Cikkszám 4793758Termékleírás
Cikkszám 4793758
Tip Steinberg SDW 400 S-6 egy robusztus szennyvíz szivattyú univerzális felhasználásra 35 mm szenny-szemcsenagyságig. Termikus túlmelegedés elleni védelemmel ellátott motorral. Ki-/be úszókapcsolóval az automatikus működéshez. Csatornák, kerti tavak, ciszternák leürítéséhez. Motor: 400 W. Emelési magasság: 5 m. Szállítási mennyiség: 7.500 l/h. Bem.mélység: 7 m. Szemcseméret: 35 mm. Kábel: 6 m.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Dirty water |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 35 mm |
| Teljesítmény: | 400 W |
| Maximális vízszállítás: | 7 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 5 m |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,00 kg |
| Magasság: | 29,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |





