TPS 19500 / E búvárszivattyú szennyvízhez 1100 W
Cikkszám 4165221Termékleírás
Cikkszám 4165221
A TPS 19500/E búvárszivattyú szennyezett víz építési gödrökből, elárasztott pincékből, medencékből és tavakból történő elszívására szolgál. A szivattyú teljesítménye 1100 W, max. 0,9 bar nyomás esetén. Maximális emelőmagassága 9 méter, szállítási kapacitása max. 19 500 l/h (0,00542 m3/s.) A szivattyú max. 35 mm átmérőjű szennyeződésrészecskék szállítására képes.
Kiváló minőségű szivattyú szennyvíz szállításához
Az úszókapcsoló a beállítástól függően automatikusan bekapcsolja a búvárszivattyút, amikor emelkedik a vízszint, és a szárazon futás megelőzése érdekében csökkenő vízszintnél automatikusan kikapcsolja. A kifogástalan működéshez az úszókapcsolónak szabadon kell mozognia. A használat helyére történő szállításhoz a szivattyú állítható fogantyúval rendelkezik. Háza kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, amely hosszú élettartamot ígér. 10 m hosszú kábellel szállítjuk. A szállítóteljesítmény optimális kihasználás érdekében 25 mm (1") átmérőjű tömlő használatát javasoljuk. A különböző tömlőkhöz a szivattyú univerzális csatlakozóval rendelkezik.
Megjegyzés: A felállításkor ügyeljen arra, hogy a szivattyú egyenesen és stabilan álljon. Szilárd aljzatra kell állítani. Ha tartósan egy adott helyre helyezi a szivattyút, rendszeresen ellenőrizze és tisztítsa meg.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871186754
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Víztelenítés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 35 mm |
| Teljesítmény: | 1 100 W |
| Maximális vízszállítás: | 19 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 9 m |
| Maximális nyomás: | 0,9 bar |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 7 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,4 kg |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 38,5 cm |














