XKm60 Periférikus szivattyú (370W / 1"x1" / 32l/min / 32m)
Cikkszám 4985313Termékleírás
Cikkszám 4985313
Az XKm60 370W-os motorral szerelt periférikus szivattyú, mely megbízható megoldást kínál tiszta víz, illetve más viszkozitású nem agresszív folyadék (pl.: olaj) szivattyúzására. Fő felhasználási területük a zöld felületek és kertek árasztásos öntözése, egyéb (nem víz) folyadékok átszivattyúzása, de alkalmas akár egy kisebb háztartás vízellátásnak biztosítása is. A szállítandó víz/folyadék PH-jának 6,5 és 8,5 hőmérsékletének +4°C és 60°C között kell lennie.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999887922619
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Áttöltés |
| Teljesítmény: | 370 W |
| Maximális vízszállítás: | 1 900 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 32 m |
| Maximális nyomás: | 3,2 bar |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 5,5 kg |
| Típus: | Átültető szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |





