LUX-TOOLS akkumulátoros gyepszellőztető A-VL-2x20/36 480 W
Cikkszám 4882049Termékleírás
Cikkszám 4882049
A Lux A-VL-2x20/36 akkumulátoros gyepszellőztető nagy teljesítményű és megbízható kerti készülék, amely kisebb talajfelületek szakszerű lazítására ideális. Az összesen 8 késből álló, kiváló minőségű készletnek köszönhetően a késhenger hatékonyan birkózik meg a gyomok és a moha, valamint a gyökerek eltávolításával. A tartós műanyag ház kiemeli a készülék robusztusságát. Ezt a gyepszellőztetőt különösen max. 100 m2-es gyepfelületek megmunkálásához ajánljuk.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876480215,4048121960113
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kések száma: | 8 Darab |
| Fűgyűjtő térfogat: | 30 l |
| Munkaszélesség: | 36 cm |
| Teljesítmény: | 480 W |
| Szellőztető funkció: | Ventilátor funkcióval |
| Munkamélység-beállítás: | Központi |
| Gyűjtőzsák: | A csomag tartalma |
| Munkamélység szabályzás: | 4 részes |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Szellőzőhenger-karmok száma (darab): | 48 Darab |
| Elektromos gyepvágó kivitelezési módja: | Gyepszellőztető kés |
| Feszültség: | 20 V |
| Javasolt max. terület (m²): | 100 m² |
| Állítható magasságú tartó: | Állítható magasságú szár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Motor biztonsági kapcsolója: | Motor leállítás |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,8 kg |
| Magasság: | 5,3 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 9,7 cm |

























