Tarpaulin takaróponyva fűzőlyukakkal narancssárga-szürke 100 g/m2 3 x 4 m
Cikkszám 5353362Termékleírás
Cikkszám 5353362
A 3 m x 4 m-es, sokoldalú LUX-TOOLS szövetponyva ideális utánfutó rakományok, homokozók vagy egyéb kertben lévő tárgyak biztonságos lefedésére.
Robusztus védelem a házhoz és a kerthez
A 0,13 mm vastagságú és 100 g/m2 súlyú, erős PE-anyagból (polietilén) készült ponyva optimális védelmet nyújt. A megerősített éleknek és a beépített fűzőlyukaknak köszönhetően a ponyva biztonságosan rögzíthető. A narancssárga-szürke színű megjelenés jó láthatóságot biztosít. A takaróponyva szakadásálló és vízálló, valamint megvédi vagyontárgyait a széltől és az időjárástól.
Tartós és könnyű kezelhetőség
Ez a védőponyva -20 °C és +40 °C közötti magas hőmérsékletállóságával nyűgöz le. Így egész évben rugalmas és használatra kész marad, akár fagyban, akár hőségben. Kezelése nagyon egyszerű: A csomag tartalmaz egy 14 méter hosszú, 3 mm átmérőjű kötelet, amely lehetővé teszi a ponyva gyors és biztonságos rögzítését.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871905515
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fedőhuzat |
| Szín: | Narancs-szürke |
| Anyag: | PE |
| Rögzítőszemek: | Rögzítőfülekkel |
| Max. hőállóság: | 40 °C |
| Min. hőállóság: | -20 °C |
| Szakítószilárd: | Szakítószilárd |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Megerősített: | Megerősített |
| Vízlepergető: | Vízálló |
| Méretre szabás: | Méretre vágás lehetséges |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,19 kg |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 3,00 m |
| Mélység: | 4,00 m |







