Esővíztároló 200 l
Cikkszám 2861912Termékleírás
Cikkszám 2861912
Esővíztároló, tetővel és csappal. Műanyagból készült zöld színű tároló. 200 l-es űrtartalommal rendelkezik.
A gyártó adatai
PLANA GROUP D.O.O.
LEDINA 9
2000 MARIBOR
info@plana.si
3838851349163,8003507442009
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Térfogat: | 200 l |
| Fali kialakítás: | Nincs falitartály alakja |
| Kifolyócsappal: | A csomag tartalma |
| Súly: | 7 kg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
| Magasság: | 88,0 cm |
| Szélesség: | 68,0 cm |
| Mélység: | 68,0 cm |






