Bögre 2-féle változatban barackmintás porcelán 9,1 cm átmérő x 10,5 cm színes
Cikkszám 5243092Termékleírás
Cikkszám 5243092
Mindennapi használatra ideális, mosogatógépben és mikrohullámú sütőben használható.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
KSD
P.O. Box 7
7120 AA Aalten
info@ksd-deco.com
8720725479074
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mikrosütőben és mosogatógépben is használható |
| Térfogat (l): | 0,4 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Tarka |
| Anyag: | Porcelán |
| Csésze átmérője (cm): | 9,5 cm |
| Magasság (cm): | 10,5 cm |
| Stílusirány: | Modern |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 333 g |
| Magasság: | 9,1 cm |
| Szélesség: | 9,1 cm |
| Mélység: | 10,6 cm |




