Boltze Home jumbó bögre Lovina 3-féle változatban 8,5 cm átmérő többszínű
Cikkszám 5234851Termékleírás
Cikkszám 5234851
A Boltze Home Lovina jumbó bögre bájos kiegészítője a konyhának. Kiváló minőségű fajanszból készült, és matt nyomású felületével nyűgöz le.
420 ml-es űrtartalmával a pohár nagy adagokhoz is ideális. Az egyszínű, feliratos szöveggel ellátott kialakítás tökéletes ajándék anyák napjára vagy Valentin-napra.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076295449
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Térfogat (l): | 0,3 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Kerámia |
| Magasság (cm): | 11,0 cm |
| Stílusirány: | Modern |
| Hossz: | 12,0 cm |
| Szélesség (cm): | 8,5 cm |
| Részek száma összesen: | 1 |
| Pohár űrtartalma (cl): | 3 |
| Henkel csészék: | Fogantyúval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 390 g |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 8,5 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |



