Boltze Homey bögre 350 ml 3 féle 1 db
Cikkszám 5395298Termékleírás
Cikkszám 5395298
A Homey bögre letisztult, kerek formájával és bársonyos matt színével igen szépen mutat. Minőségi New Bone anyagból készül és stílusos hangulatot áraszt az asztalon. Mázas felülete kellemes tapintású, a kedves szívmotívum és az angol felirat látható rajta. 350 ml űrtartalmával bőséges helyet kínál kedvenc italainak. Praktikus: A Homey bögre mosogatógépben és mikrohullámú sütőben is használható, vagyis alkalmas a mindennapi használatra anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötnie a stílus terén.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076722402
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Térfogat (l): | 0,35 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Porcelán |
| Csésze átmérője (cm): | 8 cm |
| Magasság (cm): | 10 cm |
| Stílusirány: | Klasszikus |
| Hőálló (°C) hőmérsékletig: | 100 °C |
| Típus: | Poharak |
| Hossz: | 12,0 cm |
| Szélesség (cm): | 10 cm |
| Részek száma összesen: | 1 |
| Pohár űrtartalma (cl): | 35 |
| Henkel csészék: | Fogantyúval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 280 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |





