Boltze jumbó bögre Fruits 2-féle változatban 10 cm x 10 cm x 14 cm Orange
Cikkszám 5240783Termékleírás
Cikkszám 5240783
A Boltze Home Fruits jumbó bögre a funkcionalitást ötvözi a tetszetős kialakítással. A kiváló minőségű porcelánból készült pohár kék, narancssárga és fehér színű. Vidám narancssárga motívummal van díszítve. Nagy, 480 ml-es űrtartalmával elegendő helyet biztosít kedvenc italainak. A konyhába ideális, mivel a stílusos megjelenést egyesíti a praktikus használattal.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076463671,4066076514786
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Térfogat (l): | 0,48 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Anyag: | Porcelán |
| Magasság (cm): | 10 cm |
| Stílusirány: | Klasszikus |
| Hossz: | 14,0 cm |
| Szélesség (cm): | 10 cm |
| Henkel csészék: | Fogantyúval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |








