Boltze Tulip nagy bögre 2 féle 1 db
Cikkszám 5397468Termékleírás
Cikkszám 5397468
A minőségi porcelánból készült Tulip bögrével stílusosan élvezheti kedvenc italát. A többszínű, krémfehér, szürke, világosbarna és fehér kivitel harmonikus megjelenést biztosít, amelyet egy kedves nyuszi, egy tojás és egy német felirat tesz még szebbé. Kerek formája és bőséges, 480 ml-es űrtartalma sok helyet biztosít kávé, tea vagy más forró italok számára. A mosogatógépben és mikrohullámú sütőben is használható bögre szebbé teszi a hétköznapokat, és funkcionalitást ötvöz dekoratív bájjal.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076714674
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Térfogat (l): | 0,48 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Porcelán |
| Csésze átmérője (cm): | 10 cm |
| Stílusirány: | Klasszikus |
| Hőálló (°C) hőmérsékletig: | 100 °C |
| Típus: | Poharak |
| Hossz: | 10,0 cm |
| Szélesség (cm): | 10 cm |
| Részek száma összesen: | 1 |
| Pohár űrtartalma (cl): | 48 |
| Henkel csészék: | Fogantyúval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |





