Decoris alumínium tányér kerek 19 cm x 25 cm x 2 cm ezüst
Cikkszám 5391214Termékleírás
Cikkszám 5391214
Ez az alumínium tányér egy sokoldalú kiegészítő minden alkalomra. Időtálló, elegáns ezüst színű kivitelének köszönhetően tökéletesen alkalmas tálalótálként, dekorációs elemként vagy mindennapi használatra. Strapabíró kivitelezésének köszönhetően tartós és könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725501812
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Alumínium |
| Magasság (cm): | 2 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 520 g |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 19,0 cm |



