Fajansztál sirály 14 cm átmérő világos-/sötétkék
Cikkszám 5245550Termékleírás
Cikkszám 5245550
A tál fajanszból készült, és sirálymotívummal van díszítve. Beltéri használatra alkalmas és mázas. Mosogatógépben mosható.
A gyártó adatai
DRAGIMEX Handels-AG
Hans-Böckler-Ring 25
22851 Norderstedt
info@dragimex.de
4064452272374
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Anyag: | Agyag |
| Csésze átmérője (cm): | 14 cm |
| Stílusirány: | Modern |
| Típus: | Schale_tbd |
| Hossz: | 8,0 cm |
| Szélesség (cm): | 8,0 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 430 g |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |



