Kancsó 2 l 4 pohárral műanyag átlátszó
Cikkszám 5242904Termékleírás
Cikkszám 5242904
2 literes kancsó, 4 pohárral (9,5 cm átmérő x 12 cm). Klasszikus kialakítás, praktikus és tartós, átlátszó műanyagból készült.
A gyártó adatai
KSD
P.O. Box 7
7120 AA Aalten
info@ksd-deco.com
8720725295759
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 4 |
| Térfogat (l): | 2 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Átlátszó |
| Anyag: | Műanyag |
| Csésze átmérője (cm): | 9,5 cm |
| Magasság (cm): | 12,0 cm |
| Stílusirány: | Klasszikus |
| Hossz: | 8,4 cm |
| Szélesség (cm): | 8,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 695 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 25,5 cm |




