Kerámia ivóbögre 14 cm x 20 cm x 15 cm sárga
Cikkszám 5391487Termékleírás
Cikkszám 5391487
Ez a kiváló minőségű, kerámia ivóbögre színt és stílust visz asztalára. Üde sárga színével egy igazán mutatós darab, amely alkalmas meleg és hideg italokhoz egyaránt.
Strapabíró és tartós kialakításának köszönhetően ideális mindennapi használatra vagy különleges alkalmakra.
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725452831
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Magasság (cm): | 15,0 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 727 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |



