Melamin tál átmérő 15,2 cm x 7,2 cm sárga-fehér
Cikkszám 5391446Termékleírás
Cikkszám 5391446
Ezzel az elegáns melamin tálkával színt vihet asztalára. Az élénksárga színvilágnak és a színes mintáknak köszönhetően mindennapi használatra, illetve különleges alkalmakra egyaránt ideális.
Strapabíró anyaga miatt törésálló, és kültéri használatra is kiválóan alkalmas.
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725291270
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Magasság (cm): | 7,0 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 185 g |
| Magasság: | 7,2 cm |
| Szélesség: | 15,2 cm |
| Mélység: | 15,2 cm |





