Porcelán tál kerek átmérő 20,4 cm x 4,5 cm fehér-piros
Cikkszám 5391230Termékleírás
Cikkszám 5391230
Ez a kiváló minőségű porcelán tál elegáns kiegészítője asztalának. Az elegáns, piros színű kivitel és a finom színárnyalatok minden étkezésnek különleges hangulatot adnak.
Akár salátákhoz, rágcsálnivalókhoz vagy desszertekhez, ez a tál sokoldalúan használható a mindennapi étkezésekhez és a különleges alkalmakhoz egyaránt.
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725168022
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Térfogat (l): | 0,7 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Porcelán |
| Magasság (cm): | 4,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420 g |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szélesség: | 20,4 cm |
| Mélység: | 20,4 cm |



