Tapas tálalótál kerámia kicsi 28 cm x 8 cm x 4 cm sárga
Cikkszám 5391073Termékleírás
Cikkszám 5391073
Az elegáns tapas tálalótál kiváló minőségű kerámiából készült, és ideális kulináris finomságok stílusos tálalásához.
Időtálló kialakításának köszönhetően vacsorapartikra, különleges alkalmakra vagy mindennapi használatra egyaránt alkalmas. Sima felületének köszönhetően a tál könnyen tisztítható, és hosszú ideig megőrzi szépségét.
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725786165
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Csésze átmérője (cm): | 8 cm |
| Magasság (cm): | 4 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |



