TOO KT-87 üveg 800 ml-es hőálló alakú ételtároló csatolható műanyag tetővel
Cikkszám 5340369Termékleírás
Cikkszám 5340369
Anyag: boroszilikát üveg és műanyag BPA nélkül. Hő- és hidegállóság +560 és -40 °C között. Alkalmas sütőbe (tető nélkül), fagyasztóba és mikrohullámú sütőbe. Mosogatógépben mosható.
A gyártó adatai
Iris Kereskedőház Csoport Kft
Frangepán u. 46
1139 Budapest
retail@iris.hu
5999004693132
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tulajdonságok: | Mikrosütőben és mosogatógépben is használható |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Átlátszó üveg |
| Anyag: | Üveg |
| Magasság (cm): | 7,0 cm |
| Hőálló (°C) hőmérsékletig: | 560 °C |
| Típus: | Tárolóüveg |
| Hossz: | 15,9 cm |
| Szélesség (cm): | 15,9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 330 g |
| Magasság: | 6,9 cm |
| Szélesség: | 15,9 cm |
| Mélység: | 15,9 cm |







