Üvegbödön magas átmérő 11 cm x 24 cm
Cikkszám 5391305Termékleírás
Cikkszám 5391305
Az üvegbödön letisztult eleganciát csempész otthonába. Akár vázaként friss virágokhoz, akár gyertyatartóként vagy díszként - számtalan felhasználási lehetőséget kínál.
Letisztult kialakítása bármilyen lakberendezési stílusba feltűnés nélkül beleillik, és kellemes hangulatot teremt.
A gyártó adatai
Kaemingk B.V.
Broekstraat 13
7122MN Aalten
info@ksd-deco.com
8720725192911
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csészék száma: | 1 |
| Térfogat (l): | 1,3 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Magasság (cm): | 24,0 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 620 g |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |





