Folkston étkezőgarnitúra 7 részes alumínium akác
Cikkszám 5352760Termékleírás
Cikkszám 5352760
Teremtsen egy elegáns találkozóhelyet kertjében vagy teraszán a 7 részes Folkston étkezőgarnitúrával. Ez a hat székből és egy étkezőasztalból álló garnitúra modern, egyenes vonalvezetésű kialakításával és kiváló minőségű alumínium és akác anyagkombinációjával hódít. A karfával, ülő- és hátpárnákkal ellátott ülőgarnitúra nagyfokú kényelmet nyújt Önnek és vendégeinek. A székek és az asztal váza robusztus, fekete alumíniumból készült, amely stabilitást és tartósságot biztosít, míg az akácfa melegséget árasztó külseje kellemes légkört teremt.
Tartós anyagok a szabadban töltött kellemes órákhoz
A Folkston étkezőgarnitúrát kényelemre és tartósságra tervezték. Minden szék mérete 56 cm x 60 cm x 88,5 cm (Sz x Mé x Ma), és kényelmes 50 cm-es ülésmagasságot biztosít. A strapabíró poliészter huzatokkal ellátott ülő- és hátpárnák kényelmes időtöltést biztosítanak a szabadban. Minden szék legfeljebb 110 kg-ig terhelhető. A 200 cm x 90 cm x 75 cm (Sz x Mé x Ma) méretű nagy asztal elegendő helyet kínál a baráti összejövetelekhez. Az akácfa asztallap nemcsak esztétikus, hanem ellenáll az időjárás hatásainak is.
A csomag tartalma
6 db szök, méretei egyenként 56 cm x 60 cm x 88,5 cm (Sz x Mé x Ma), ülésmagasság egyenként 50 cm, 1 ülő- és 1 hátpárnával, max. terhelhetőség egyenként 110 kg
1 db étkezőasztal, mérete 200 cm x 90 cm x 75 cm (Sz x Mé x Ma)
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875117747
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 88,5 cm |
| Asztallap anyaga: | Fa |
| Asztalláb anyaga: | Alumínium |
| Forma: | Négyzetes |
| Tömör fa: | Tömör fából |
| Váz díszítése/színe: | Fekete |
| Asztallap díszítése/színe: | Natúr |
| Személyek száma: | 6 Darab |
| Kihúzható: | Asztal, nem kihúzható |
| Max. teherbírási képesség: | 110 kg |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 101,0 kg |

























