Bertilo Alster kerti faház 245 cm x 122 cm Natúr FSC®
Cikkszám 5131545Termékleírás
Cikkszám 5131545
A klasszikus Bertilo Alster 2 kerti ház a kerti eszközök és kerti szerszámok ideális tárolóhelye. Az összes fa alkotóelem kiváló minőségű, natúr, északi lucfenyőből készült. Kompakt, 2,84 m2 alapterületével ez a kerti ház elegendő helyet kínál kerti igényeihez.
A 132 cm széles és 165 cm magas kétszárnyú ajtónak köszönhetően nagyobb készülékekkel és kerti eszközökkel is be lehet lépni. A kerti ház időtlen és klasszikus formatervezésű, természetes megjelenésével és famintázatával nyűgöz le. Az időjárás elleni további védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni.
A kerti faház ajtói fénykivágásokkal, valamint lakat elhelyezésére alkalmas vasalatokkal rendelkeznek. A 19 mm-es falvastagságnak köszönhetően a kerti ház szerkezete rendkívül stabil. A félnyeregtető maximális hóterhelése 87 kg/m2, így különböző időjárási körülményekhez alkalmas.
A kerti ház összeszerelése a praktikus elemes felépítésnek köszönhetően a hobbi ezermesterek számára is gond nélkül végezhető, mivel az egyes elemek könnyen összeilleszthetők.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686002355
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 252 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 140 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 251 cm |
| Tetőfelület: | 3,43 m² |
| Maximális hóterhelés: | 87 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 211 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 132,0 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 165 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 118 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 251 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 118 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 5,5 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 5,5 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 13 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 221,0 kg |
| Magasság: | 2,11 m |
| Szélesség: | 2,52 m |
| Mélység: | 2,00 m |


















