Bertilo Felix kerti faház 293 cm x 245 cm Natúr FSC®
Cikkszám 5131636Termékleírás
Cikkszám 5131636
A natúr színű, klasszikus Bertilo Felix 4 kerti ház tágas tárolóhelyet kínál a kerti eszközök és kerti szerszámok számára. A kiváló minőségű északi lucfenyőből készült kerti ház időtlen és klasszikus formatervezésű.
A Bertilo Felix 4 kerti faház 6,96 m2 lenyűgöző alapterületével elegendő helyet kínál kerti igényeihez. A 134 cm széles és 167 cm magas kétszárnyú ajtó megkönnyíti a belépést akár nagyobb készülékekkel és kerti eszközökkel is. A kerti faház ajtajai fénykivágásokkal és hengerzárral vannak ellátva, hogy eszközei biztonságosan tárolhatók legyenek.
A kerti ház szerkezete rendkívül stabil, falvastagsága 19 mm, a félnyeregtető maximális hóterhelése pedig 87 kg/m2. A fenyőfa kezeletlen felülete megőrzi a természetes megjelenést a famintázatnak köszönhetően, és egyéni felületkezeléseket tesz lehetővé, például festést vagy lazúrozást az időjárás hatásai elleni védelem érdekében.
A praktikus elemes felépítésnek köszönhetően az összeszerelés egyszerű és könnyű, így a hobbi ezermesterek is gond nélkül összeszerelhetik.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686002621
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 335 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 278 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 334 cm |
| Tetőfelület: | 9,0 m² |
| Maximális hóterhelés: | 87 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 211 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 134 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 167 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 241 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 334 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 241 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 13,6 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 13,6 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 29 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 409,0 kg |
| Magasság: | 2,11 m |
| Szélesség: | 3,35 m |
| Mélység: | 2,78 m |






