Bertilo Pentus 2 Office kerti ház 234 cm x 226 cm natúr FSC
Cikkszám 4979332Termékleírás
Cikkszám 4979332
A 234 cm x 226 cm méretű, natúr színű Bertilo Pentus 2 Office kerti ház egy tágas kerti ház modern félnyeregtetővel. A padlóba süllyesztett dupla üvegezésű ablakok sok fényt engednek be a térbe, amelynek alapmérete kb. 5,3 m2. A biztonsági üvegből készült, egyszeresen üvegezett oldalablakok kinyithatók a szellőztetéshez
Kiváló minőségű kerti ház
A kerti ház erőforrás-kímélő és fenntartható módon készült remek évjáratú, FSC-tanúsítvánnyal rendelkező északi lucfenyőből készült. Az optikai kialakításhoz és az időjárási hatásokkal szembeni védelem érdekében megfelelő fa-lazúrokat kell használni.
Egyszerű összeszerelés az elemes felépítésnek köszönhetően
A jól bevált, igen stabil elemes felépítésnek köszönhetően rövid idő alatt felépíthető. Minden faalkatrész és -elem precízen előregyártott. A jól bevált kettős vezetésű elemkeretnek köszönhetően nagyon stabil a szerkezet 1,6 kN/m2 hóterheléssel.
A csomag tartalma
- Tömörfa tetőelemek
- Időjárásálló MFP-P5 padlóelemek
- A keret északi lucfenyőből
- Minden szerelvény és rögzítőelem
További információkért tekintse meg a termék adatlapját.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686005042
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 247 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 265 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 226 cm |
| Tetőfelület: | 6,44 m² |
| Maximális hóterhelés: | 160 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 232 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 91 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 186 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 234 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 226 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 234 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 5,27 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 10,9 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 5,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 10,9 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 5,1 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 21 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420,0 kg |
| Magasság: | 2,33 m |
| Szélesség: | 2,26 m |
| Mélység: | 2,34 m |



























