Bertilo Pentus 3 Lounge kerti ház 234 cm x 558 cm natúr FSC®
Cikkszám 4979225Termékleírás
Cikkszám 4979225
A Bertilo kerti faház nagyvonalú kialakítású, alapterülete 13,05 m2. Átjárási szélessége 91 cm, átjárási magassága 186 cm. A széles bejárat megkönnyíti a kerti faházba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal vagy kerti bútorokkal is. Az orom magassága 232 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A padlót a csomag tartalmazza.
Modern kialakítás
A kerti ház modern kialakításával és egyszerű natúr színével nyűgöz le. Univerzálisan használható szerszámtároló fészerként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként.
Kerti faház masszív szerkezettel
A kerti ház kezeletlen fából készült modulelemekből áll. A natúr felület faerezete természetes megjelenést biztosít. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A szerszámosház szerkezete robusztus, falvastagsága 19 mm. A lapostető maximális hóterhelése 160 kg/m2. Speciális kialakítása miatt a tető kiválóan burkolható jó minőségű bitumenes lemezekkel.
Kerti faház praktikus, fedett külső résszel
A meghosszabbított tető különösen kényelmes és praktikus, mivel számos további felhasználási lehetőséget kínál. A fedett kültéri területet használhatja például a szabadban tárolható kerti eszközök tárolására. A terület kiegészítő fedett pihenőhelyként is szolgálhat a kertben. Megfelelő kerti bútorokkal ez lehet az új kedvenc helye a kertben.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686004212
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felépítménnyel |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 581 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 265 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 337 cm |
| Tetőfelület: | 15,3 m² |
| Maximális hóterhelés: | 160 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 232 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 91 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 186 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 234 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 558 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 234 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 13,05 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 23 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 10,76 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 23 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 7,65 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 21 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 644,0 kg |
| Magasság: | 2,33 m |
| Szélesség: | 5,58 m |
| Mélység: | 2,34 m |

































