Bertilo Sylt kerti faház 180 cm x 121 cm Natúr FSC®
Cikkszám 5131487Termékleírás
Cikkszám 5131487
A natúr színű Bertilo Sylt 3 FSC® kerti faház tágas és praktikus tárolóhelyet kínál kerti eszközei és kiegészítői számára. A kiváló minőségű északi lucfenyőből készült, natúr kerti ház természetes szépséget sugároz.
Tágas, 4,16 m2 alapterületével a Bertilo Sylt 3 kerti ház elegendő helyet kínál az igényeihez a kertben. A 132 cm széles és 165 cm magas kétszárnyú ajtó kényelmes belépést biztosít, még nagyobb készülékekkel és eszközökkel is. Az ajtók fénykivágásokkal vannak ellátva, és a nagyobb biztonság érdekében lakat elhelyezésére alkalmas vasalatokkal rendelkeznek.
A kerti ház időtlen és klasszikus formatervezése harmonikusan illeszkedik minden kertbe. A fenyőfa kezeletlen felülete megőrzi a természetes megjelenést a faerezetével, és festéssel vagy lazúrozással egyedi védelmet, illetve megjelenést kölcsönözhet a felületnek.
A kerti faház szerkezete 14 mm-es falvastagságának köszönhetően rendkívül stabil. A nyeregtető maximális hóterhelése 87 kg/m2, és különösen alkalmas minőségi tetőzsindelyekkel történő tetőfedésére. A praktikus elemes felépítésnek köszönhetően a kerti ház összeszerelése egyszerű és könnyű, így gond nélkül összeszerelheti, nem kell hozzá profi szakembernek lenni.
A Bertilo Sylt 3 kerti faházzal megbízható és nagyméretű megoldást kap a kerti eszközök tárolására, amely kiváló minőségű, északi lucfenyő anyagával és időtlen kialakításával nyűgöz le.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686003857
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 202 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 132 cm |
| Falvastagság: | 14 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 202 cm |
| Tetőfelület: | 2,97 m² |
| Maximális hóterhelés: | 87 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 225 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 132,0 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 165 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 118 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 202 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 118 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 2,09 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 4,6 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 4,6 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 6 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 157,0 kg |
| Magasság: | 2,25 m |
| Szélesség: | 2,02 m |
| Mélység: | 132,0 cm |





























