Bertilo Woodline Pent kerti ház 234 cm x 226 cm antracit FSC
Cikkszám 4979258Termékleírás
Cikkszám 4979258
A 234 cm x 226 cm méretű, antracit színű Bertilo Woodline Pent kerti ház egy különösen szép formájú félnyeregtetős kerti ház felülvilágítással, magas kétszárnyú ajtóval és finom rombusz profillal. A kétszárnyú ajtó ragasztott fa kerete különösen formatartó. A hengerzárnak köszönhetően a kerti készülékek biztonságosan tárolhatók. A körben magas falak elegendő tárolási lehetőséget biztosítanak.
Kiváló minőségű félnyeregtetős kerti ház
A kerti ház erőforrás-kímélő és fenntartható módon készült remek évjáratú, FSC-tanúsítvánnyal rendelkező északi lucfenyőből készült.
Egyszerű összeszerelés az elemes felépítésnek köszönhetően
A jól bevált, igen stabil elemes felépítésnek köszönhetően rövid idő alatt felépíthető. Minden faalkatrész és -elem precízen előregyártott. A jól bevált kettős vezetésű elemkeretnek köszönhetően nagyon stabil a szerkezet 1,6 kN/m2 hóterheléssel.
A csomag tartalma
- Időjárásálló MFP-P5 padlóelemek
- A keret északi lucfenyőből
- Minden szerelvény és rögzítőelem
További információkért tekintse meg a termék adatlapját.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686003604
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 226 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 240 cm |
| Falvastagság: | 18 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 226 cm |
| Tetőfelület: | 5,76 m² |
| Maximális hóterhelés: | 160 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 232 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 137 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 186 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 234 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 226 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 234 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 5,27 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 10,9 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 5,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 10,9 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 5,1 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 12 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 365,0 kg |
| Magasság: | 2,32 m |
| Szélesség: | 2,26 m |
| Mélység: | 2,34 m |








































