Carlsson kerti faház félnyeregtetővel kezeletlen 323 cm x 180 cm
Cikkszám 4978995Termékleírás
Cikkszám 4978995
A Bertilo fa kerti ház helytakarékos kialakítású 5,82 m2 alapterületének köszönhetően. Átjárási szélessége 131 cm, átjárási magassága 165 cm. A széles bejárat megkönnyíti a fa kerti házba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Az orom magassága 211 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kényelmes. A padló külön kapható.
Klasszikus kialakítás
A kerti ház klasszikus kialakításával nyűgöz le. Kimondottan eszközök tárolására alkalmas.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház kezeletlen fából készült elemekből álló kivitelben. A natúr felület megőrzi a természetes megjelenést a famintázatnak köszönhetően. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A szerszámosház szerkezete stabil, falvastagsága 14 mm. A félnyeregtető maximális hóterhelése 85 kg/m2.
Kerti faház praktikus fedett külső résszel
A kényelmes és 160 cm széles tetőkinyúlás különösen praktikus, mivel számos kiegészítő használati lehetőséget kínál. A fedett külső terület például szabadban tárolható kerti eszközök tárolására használható. A fedett terület kiegészítő, átgondolt kerti pihenőhelyként is szolgálhat. Megfelelő kerti bútorokkal ez lehet a kertjében az új kedvenc helye.
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686003918
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felépítménnyel |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Nem áll rendelkezésre oldalfal |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 334 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 199 cm |
| Falvastagság: | 14 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 174 cm |
| Tetőfelület: | 6,57 m² |
| Maximális hóterhelés: | 85 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 211 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 131 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 165 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 180 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 324 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 180 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 5,82 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 5,9 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 5,82 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 11,3 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 3,03 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 244,0 kg |
| Magasság: | 2,10 m |
| Szélesség: | 3,23 m |
| Mélység: | 180,0 cm |








































