Carlsson Mollie-14 natúr szerszámosház 191 cm x 139 cm
Cikkszám 4978979Termékleírás
Cikkszám 4978979
A Carlsson Mollie-14 fából készült kerti ház 2,2 m2 alapterületével és 4,15 m3 térfogatával a kerti eszközök elhelyezésére ideális. Annak érdekében, hogy kényelmesen beléphessen, kétszárnyú ajtóval rendelkezik, amely kb. 131 cm széles és 165 cm magas. A széles bejáratnak köszönhetően nagyobb kerti gépek, például fűnyírók és hasonlók, is elhelyezhetők benne.
Klasszikus megjelenésű szerszámtároló
A kezeletlen felület megőrzi a természetes megjelenést a famintázatnak köszönhetően. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A faház ajtajai üvegezett fénykivágásokkal és vasalatokkal rendelkeznek a lakat felszereléséhez, hogy a készülékek biztonságban legyenek.
Robusztus elemekből álló szerkezet
A 14 mm vastag fal különösen stabillá teszi a kerti faház szerkezetét. A mellékelt padló 16 mm-es multifunkciós lapelemekből áll. A 12 mm-es hornyolt lapokból álló lapostető maximálisan 85 kg/m2 hóterhelést bír el. A 8°-os dőlésszöggel rendelkező, speciális félnyeregtető formának köszönhetően a kiváló minőségű tetőfedődeszkák különösen alkalmasak tetőfedésre. Az elemes felépítésnek köszönhetően az összeszerelés nagyon egyszerű, és a hagyományos faállványos szerkezeten alapuló körbefutó keretek, amelyek az elemkötéseknél duplán meg vannak erősítve, nagy statikus terhelhetőséget biztosítanak.
| Tömörfa padló 16 mm-es multifunkciós panelekből, alapozó faanyag nélkül |
| Tömörfa tető 12 mm-es többcélú lapelemekkel |
| kiváló minőségű keretezett, tömörfa kétszárnyú ajtó biztonsági vasalattal: kb. 131 cm x 165 cm |
| Szerelőanyag és felépítési útmutató |
| 400 B ereszcsatorna |
| 4 könyökprofil |
A gyártó adatai
Baltic Connexions OÜ
Voldi tee 10
49127 Tabivere
service@balcon.ee
4742686003888
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 191 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 139 cm |
| Falvastagság: | 14 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 180 cm |
| Tetőfelület: | 2,6 m² |
| Maximális hóterhelés: | 85 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 211 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 131 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 165 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 120 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 180 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 120 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 2,16 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 4 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 2,08 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 4 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 2,08 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 14 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 178,0 kg |
| Magasság: | 2,11 m |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |

































