Timbela kerti faház M351 négyzet alakú ablakokkal padló nélkül
Cikkszám 4980462Termékleírás
Cikkszám 4980462
A Timbela kerti faház helytakarékos kialakítású, alapterülete 4,08 m2. Átjárási szélessége 118 cm, átjárási magassága 176 cm. A széles bejárat megkönnyíti a kerti faházba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal vagy kerti bútorokkal is. Az orom magassága 228 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A padló külön kapható.
Klasszikus kialakítás
A kerti ház vonzereje klasszikus kialakításában rejlik. Univerzálisan használható szerszámtároló fészerként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként.
Kerti faház nyeregtetővel
A kerti ház kezeletlen fából készült modulelemekből áll. A natúr felület faerezete természetes megjelenést biztosít. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A szerszámosház szerkezete stabil, falvastagsága 17 mm. A nyeregtető maximális hóterhelése 30 kg/m2.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827950020
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 233 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 222 cm |
| Falvastagság: | 17 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 205 cm |
| Tetőfelület: | 5,0777 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 228 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 199 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 233 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 222 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,08 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 8 343 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 4,08 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 8 343 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 4,08 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 11,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 224,0 kg |
| Magasság: | 2,28 m |
| Szélesség: | 199,0 cm |
| Mélység: | 2,05 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.












