Timbela kerti faház tároló M334 ablakokkal
Cikkszám 4980066Termékleírás
Cikkszám 4980066
A Timbela kerti faház kompakt kialakítású, alapterülete 6,03 m2. Átjárási szélessége 155 cm, átjárási magassága 176 cm. A széles bejárat megkönnyíti a kerti faházba való belépést, akár nagyobb gépekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Az orom magassága 226 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A padló külön kapható.
Klasszikus kialakítás
A kerti faház vonzereje klasszikus kialakításában rejlik. Univerzálisan használható szerszámtároló fészerként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként.
Kerti faház masszív szerkezettel
A kerti ház kezeletlen fából készült modulelemekből áll. A natúr felület faerezete természetes megjelenést biztosít. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A szerszámosház szerkezete stabil, falvastagsága 17 mm. A nyeregtető maximális hóterhelése 30 kg/m2.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
653078925630
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyzet |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 324 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 216 cm |
| Falvastagság: | 17 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 303 cm |
| Tetőfelület: | 7,2044 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 226 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 155 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 199 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 324 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 216 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 6,03 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 12,33 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 6,03 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 12,33 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 6,03 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 8,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 270,0 kg |
| Magasság: | 2,26 m |
| Szélesség: | 3,03 m |
| Mélység: | 199,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
















