TIMBELA kerti faház tűzifapolccal M205 padló nélkül
Cikkszám 4979738Termékleírás
Cikkszám 4979738
A Timbela kerti faház kompakt kialakítású, alapterülete 3,64 m2. Átjárási szélessége 59 cm, átjárási magassága 151 cm. A széles bejárat megkönnyíti a kerti faházba való belépést, akár nagyobb gépekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Az orom magassága 199 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A padló külön kapható.
Klasszikus kialakítás
A kerti faház vonzereje klasszikus kialakításában rejlik. Univerzálisan használható szerszámtároló fészerként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként.
Kerti faház lapostetővel
A kerti ház kezeletlen fából készült, gerendaház kivitelben. A natúr felület faerezete természetes megjelenést biztosít. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A kerti ház szerkezete robusztus, falvastagsága 19 mm. A lapostető maximális hóterhelése 30 kg/m2. Speciális kialakítása miatt a tető kiválóan burkolható jó minőségű bitumenes lemezekkel.
Kerti faház praktikus, fedett külső résszel
A meghosszabbított tető különösen kényelmes és praktikus, mivel számos további felhasználási lehetőséget kínál. A fedett kültéri területet használhatja például a szabadban tárolható kerti eszközök tárolására. A terület kiegészítő fedett pihenőhelyként is szolgálhat a kertben. Megfelelő kerti bútorokkal ez lehet az új kedvenc helye a kertben.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
653078925593
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felépítménnyel |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 146 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 146 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 332 cm |
| Tetőfelület: | 4,8 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 199 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 59 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 151 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 106 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 344 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 130 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 2,54 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 6,62 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 3,64 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 10,11 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 1,1 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 14 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 193,0 kg |
| Magasság: | 199,0 cm |
| Szélesség: | 3,48 m |
| Mélység: | 146,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.














