Timbela M309C kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5348792Termékleírás
Cikkszám 5348792
A Timbela kerti faház kompakt kialakítású, hasznos alapterülete 3,53 m2. Nagy, kétszárnyú ajtóval rendelkezik, 117 cm átjárási szélességgel és 176 cm átjárási magassággal, ami lehetővé teszi a nagyobb gépek, kerékpárok vagy kerti bútorok kényelmes be- és kirakását. A beépített ablakok (65 cm x 37 cm) révén sok napfény jut a belső térbe. A 200 cm-es magasság kellemesen elegendő helyet biztosít a fejnek.
Klasszikus kialakítás
A kerti faház hagyományos, de egyben modern megjelenésű félnyeregtetővel rendelkezik. Univerzálisan használható szerszámtárolóként, kerti házként vagy hobbihelyiségként.
Stabil szerkezet
A kerti ház kezeletlen északi erdeifenyőből vagy lucfenyőből készül, strapabíró, 19 mm vastag falú boronafalas építési móddal. A tető vízálló (12 mm vastag) OSB-3 lemezből készül, és már rendelkezik bitumen bevonattal.
Az időjárás elleni védelem érdekében a fát közvetlenül az összeszerelés után pigmenttartalmú, nyitott pórusú favédő lazúrral érdemes kezelni. A további védelem érdekében egy további réteg bitumenes zsindely felragasztását javasoljuk.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827954950
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 200 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 204 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 188 cm |
| Tetőfelület: | 3,5 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 200 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 188 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 200 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 204 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 3,53 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 6,4 m³ |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 6,4 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 3,53 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 8 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 195,0 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 188,0 cm |
| Mélység: | 188,0 cm |
















