Timbela M310C kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5348818Termékleírás
Cikkszám 5348818
A Timbela M310C kerti faház kompakt, 2,63 m2-es hasznos alapterületet, és kisebb kertekbe vagy kevés holmi tárolására ideális. A széles kétszárnyú ajtó (118 cm x 176 cm) könnyű belépést tesz lehetővé, még nagyobb gépekkel vagy kerti bútorokkal is.
A beépített ablak (65 cm × 37 cm) kellemes napfényt biztosít a belső térben. A félnyeregtetővel ellátott szerkezet magassága max. 200 cm.
Klasszikus kialakítás
Egyszerű és modern kialakításával a kerti ház harmonikusan illeszkedik minden udvarba. Ideálisan alkalmas kis kerti háznak vagy kerti szerszámok, gépek tárolására.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827954974
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 239 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 142 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 223 cm |
| Tetőfelület: | 2 638 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 200 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 130 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 235 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 4,9 m³ |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 4,9 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 8 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 176,0 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 2,23 m |
| Mélység: | 118,0 cm |


















